Co się stanie, gdy nie złożę deklaracji?

Obowiązek złożenia deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi dotyczy właścicieli nieruchomości zamieszkałych.

Deklarację składa się do Prezydenta Miasta Radomia – Wydziału Gospodarowania Odpadami Komunalnymi do Referatu Wymiaru Opłaty w terminie 14 dni od zamieszkania, a w przypadku zmiany danych będących podstawą ustalenia wysokości należnej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym nastąpiła zmiana. Jeżeli wymagana deklaracja nie zostanie złożona, Prezydent Miasta Radomia określi wysokość opłaty w drodze decyzji, biorąc pod uwagę dostępne dane właściwe dla wybranej przez radę gminy metody.

Wakacje w mieście

21 czerwca 2024

Rusza kolejny sezon „Tańca pod gwiazdami”

Budżet Obywatelski: rozpoczyna się głosowanie