|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Malowali bombki dla 2-letniej Zuzi

Malowali bombki dla 2-letniej Zuzi

4 grudnia 2023
malowanie_bombki_zima-26

Politycy, samorządowcy, dziennikarze, artyści sportowcy i społecznicy wzięli udział w dorocznej charytatywnej akcji „Malowanie bombek – Przyjaciele dzieciom. Tradycyjnie, zaproszeni przez prezydenta Radosława Witkowskiego goście, wspólnie malowali bombki, które później zostaną zlicytowane, a dochód będzie przeznaczony na pomoc choremu dziecku.

Wszystkie bombki wykonane przez uczestników akcji będzie można oglądać na stoisku promocyjnym miasta w Galerii Słonecznej. Internetowa licytacja odbędzie się w dniach od 15 do 17 grudnia . Informacja i link do grupy, na której będzie można licytować bombki, pojawi się na stronie radom.pl i na profilu FB Kultura Radom.

Cały dochód z licytacji zostanie przeznaczony na leczenie niespełna 2-letniej Zuzi, która urodziła się z wrodzonym niedorozwojem kości udowej. Pieniądze zebrane podczas licytacji zostaną przeznaczone na operację ortopedyczną, rehabilitację i ortezę.

NA CZASIE

Pomnik poległych pracowników Fabryki Broni zostanie odnowiony

01 marca 2024

Rozpoczynają się Kaziki 2024

29 lutego 2024

W hali RCS powstanie Muzeum Sportu

28 lutego 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content