Zbiórka makulatury i elektroodpadów w dniu 16.03.2024r.

W dniu 16 marca 2024r. w godz. 10:00 – 14.00 na terenie os. Ustronie przy zbiorniku retencyjnym przy ul. Orzechowej odbyła się zbiórka makulatury oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

W ramach akcji przyjmowane były suche i czyste: kartony (oprócz kartonów po napojach), tektura, papier pakowy, papier szkolny i biurowy, gazety i czasopisma niepowleczone lakierem i folią, książki i zeszyty bez twardych i powlekanych okładek, a także duży i mały sprzęt elektryczny i elektroniczny pochodzący z gospodarstw domowych.

W ramach zbiórki mieszkańcy Radomia oddali 580 kilogramów makulatury oraz ponad 1220 kilogramów elektrycznych śmieci.

Tym samym wiosenne porządki rozpoczęły tegoroczny cykl zbiórek surowców na terenie naszego miasta.

Regulamin zbiórki 16 marca 2024 r.