|

Projekt uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Gminy Miasta Radomia

Projekt uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Gminy Miasta Radomia

28 marca 2022

Summary

Rada Miejska w Radomiu w dniu 28 marca 2022 roku podjęła uchwałę Nr LXXVI/685/2022 z dnia 28 marca 2022 r. w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Gminy Miasta Radomia. Uchwała weszła w życie 14 kwietnia 2022 roku.

Link do uchwały w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Radomiu.

Projekt uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Gminy Miasta Radomia podlegał konsultacjom społecznym wdniach 3 stycznia-5 lutego 2022 roku. Konsultacje prowadzone były na podstawie art. 5a ust. 1, art. 30 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2021r. poz. 1372) oraz art. 6 ust. 1 i 2, w związku z art. 8 ust. 1 oraz 5 ust.2 pkt. 4 ustawy z dnia 9 października 2015r. o rewitalizacji (t. j. Dz. U. 2021 poz. 485). Link do informacji o procesie konsultacji społecznych: https://bip.radom.pl/ra/konsultacje-spoleczne/56487,Konsultacje-spoleczne-projektu-Uchwaly-w-sprawie-granic-sposobu-wyznaczenia-obsz.html

Raport z konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Gminy Miasta Radomia.

Sprawozdanie z konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Gminy Miasta Radomia.

NA CZASIE

Przetarg na przebudowę ulicy Idalińskiej ogłoszony

14 lutego 2025

Rozpoczyna się dostarczanie decyzji podatkowych

13 lutego 2025

Unijne pieniądze na rozwój szkoły integracyjnej

12 lutego 2025

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
image00001
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content