|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Harmonogram dla zabudowy jednorodzinnej 2024 rok

REJON 1: Borysowicza, Fundowicza, Geodetów, Gospodarcza, Kłosowa, Kosynierów, Koszykowa, Krychnowicka, Księżycowa, Ludwinowska, Młyńska, Nadrzeczna (od nr. 2 - 17E), Nasypowa, Okrężna, Orna, Por. Ostrego, Potkanowska, Potokowa, Stalowa, Stara Żelazna, Starokrakowska, Tokarska, Warsztatowa, Wiklinowa, Zielone Wzgórze, Żelazna
REJON 2: Biegunowa, Boczna, Bracka, Bukowa, Czarnoleska, Frontowa, Gębarzewska, Gościnna, Grabowa, Grudniowa, Kijewskiej, Księdza Łukasika, Kuśnierska, Łąkowa, Modrzewiowa, Osadnicza, Posłów Greckich, Przepustowa, Skarbowa, Składowa, Sosnowa, Starowiejska, Styczniowa, Sycyńska, Topolowa, Tygodniowa, Wierzbicka, Wjazdowa, Zagonowa, Żakowicka
REJON 3: Bagienna, Batalionów Chłopskich, Bytomska, Chopina, Dębowa, Garbarska, Hutnicza, Jaworowa, Kamienna, Kasztanowa, Kosowska, Krucza, Kujawska, Kurpiowska, Limanowskiego, Lustrzana, Łowicka, Maratońska, Mazurska, Mączna, Napierskiego, Obrońców, Ordona, Pamięci Katynia, Planowa, Płocka, Podhalańska, Podmokła, Racławicka, Redutowa, Sikorskiego, Stasieckiego, Szczygla, Zalewowa
REJON 4: Czajkowskiego, Gawdzickiego, Hodowlana, Joteyki, Kielecka, Kończycka, Kurpińskiego, Małcużyńskiego, Michałowskiego, Modrzejewskiej, Mosiołka, Mostowa, Nadrzeczna (od nr. 67 do nr. 139), Namysłowskiego, Nowowiejskiego, Ogińskiego, Orońska, Pasterska, Pianistów, Plac Zgody, Różyckiego, Stawowa, Sygietyńskiego, Szydłowiecka, Szymanowskiego, Wieniawskiego, Wiolinowa, Zachodnia (nr 36, 37A, 45A), Żeleńskiego
REJON 5: Kierzkowska, Korzeniowa, Kredowa, Marglowa, Olszynowa, Połaniecka, Poprzeczna, Rzędowa, Sławna, Solidarności, Spadzista, Stroma, Wapienna, Wolanowska, Zachodnia (z wyłączeniem nieruchomości nr 36, 37A, 45A)
REJON 6: Chłopska, Drewniana, Drzewicka, Gielniowska, Goszczewicka, Kacza, Kleeberga, Klonowa, Klwowska, Kocka, Konecka, Kozia, Koziegórska, Lipowa, Milejowicka, Miodowa, Mylna, Opoczyńska, Potworowska, Przysuska, Przytycka, Robotnicza, Siewna, Śliska, Taczowska, Topiel, Wirowa, Zakrzewska
REJON 7: Długa, Genewska, Grunwaldzka, Halinowska, Hipoteczna, Kolorowa, Lazurowa, Nizinna, Nobla, Olimpijska, Peryferyjna, Poselska, Senatorska, Siarczyńskiego, Spokojna, Srebrna, Wstępna, Zdrojowa, Żywockiego
REJON 8: Bulwarowa, Ceramiczna, Chodkiewicza, Czereśniowa, Formierska, Londyńska, Madrycka, Owalna, Paryska, Pośrednia, Praska, Rzymska, Skrajna, Strycharska, Sucha, Tetmajera, Wiedeńska, Wośnicka

NA CZASIE

Pomnik poległych pracowników Fabryki Broni zostanie odnowiony

01 marca 2024

Rozpoczynają się Kaziki 2024

29 lutego 2024

W hali RCS powstanie Muzeum Sportu

28 lutego 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content