|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Harmonogram dla zabudowy jednorodzinnej 2024 rok

REJON 1: Aleksandrowicza, Borzym, Brzustowska, Cedrowa, Chodowicza, Hallera, Hańskiego, Huta Józefowska, Jakubczak, Józefowska, Królewska, Królowej Jadwigi, Krzewień, Mieszka I, Mleczna, Mścisława, Ożarskiej, Paderewskiego, Pawlaka, Perzanowskiej, Piastowska, Piwnika, Vietha
REJON 2: Barlickiego, Chałasińskiego, Cichawy, Czynu Chłopskiego, Gombrowicza, Jana Pentza, Janiszewska, Kąkolowa, Ofiar Firleja, Pac-Pomarnackiego, Puszczańska, Rataja, Relaksowa, Solarza, Staromłyńska, Stepowa, Ofiary, Warszawska (nr. 91– 225), Wielogórska, Witosa, Wycecha, Zielonego Sztandaru, Ziemowita
REJON 3: Adwentowicza, Andersena, Błędowska, Christianiego, Grobickiego, Grodzickiego, Jagienki, Juranda, Kasztelańska, Klwatecka, Kudły, Kultysa, Legackiego, Mroza, Niedbalskiego, Orkana, Powały, Stromiecka, Sznajdra, Trzebińskiego, Ziei
REJON 4: 11-go Listopada, Akademicka, Białobrzeska, Brandta, Chrobrego, Gomulickiego, Grójecka, Jesienna, Karczemnego, Karłowicza, Klejowa, Kopalniana, Kozłowskiego, Lutosławskiego, Mydlana, Niska, Nowowolska, Ozdobna, Parkowa, Piaskowa, Pułaskiego, Radosna, Różana, Rybna, Sąsiednia, Solna, Starowolska, Stodolna, Szarych Szeregów, Śniadeckich, Terenowa, Torfowa, Tylna, Warszawska (nr. 1– 90), Wietrzna, Winczewskich, Witkowskiego, Wójtowska, Żwirowa, Żywa
REJON 5: Borkowskich, Bratnia, Budowlanych, Chłodna od nr. 48 do 103, Czarnieckiego, Dekarska, Dworska, Folwarczna, Głęboka, Gołębia, Iglasta, Instalatorów, Janowska, Konopna, Kraszewskiego, Letniskowa, Luźna, Łamana (od nr. 19 - 28), Modra, Mokra, Murarska, Myśliwska, Obozowa, Paska, Pionierów, Polna (od nr. 67A do 106 z wyłączeniem nr. 103 i 105), Przodowników, Radosława, Słoneczna, Trzcinowa, Wernera, Zwarta, Zwierzyniecka
REJON 6: Asnyka, Bednarska, Ceglana, Chłodna (od nr. 1 do 47), Chmielna, Ciesielska, Dobra, Gęsia, Gliniana, Główna, Grottgera, Jałowcowa, Klementyny, Klonowica, Kołodziejska, Krótka, Łamana (od nr. 1 do 10), Malinowa, Natolińska, Niecała, Nowospacerowa, Odrzańska, Okulickiego, Piotrówka, Piwna, Plac Stare Miasto, Polna (od nr. 1 do 67), Przechodnia, Przeskok, Rawska, Równa, Sanocka, Sapowa, Saska, Skórzana, Spółdzielcza, Sprzeczna, Staromiejska, Stolarska, Św. Floriana, Św. Wacława, Wacyńska, Warneńska, Widok, Wrzosowa, Wspólna, Zgodna, Zielona (nr: 8, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 36)
REJON 7: Aleja Róż, Chabrowa, Czwartaków, Kapturska, Krańcowa, Langiewicza, Listopadowa, Masztowa, Morelowa, Morwowa, Na Stoku, Nadziei, Nowofolwarczna, Osiowa, Polna (od nr.107 - 136A łącznie z nr. 103 i 105), Radiowa, Sarnia, Sierpniowa, Szczęśliwa, Uniwersytecka, Urocza, Urodzajna, Wieżowa, Wyborna, Zajęcza, Zielona (z wyłączeniem nr.: 8, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 36), Żyzna

NA CZASIE

Pomnik poległych pracowników Fabryki Broni zostanie odnowiony

01 marca 2024

Rozpoczynają się Kaziki 2024

29 lutego 2024

W hali RCS powstanie Muzeum Sportu

28 lutego 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content